Odběr novinek [Newsletter]

Večeře na rozhledně

Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Dětská jízdní kola

Nejsou zde žádné produkty
Dětská jízdní kola

Nabízíme kvalitní a osvědčená dětská jízdní kola v různých velikostních i designových kategoriích.

Podkategorie

 • Odrážedla

  Malá odrážedla - velcí pomocníci při začátcích s držením rovnováhy na dvou kolech

 • 12" dětská jízdní kola

  12" dětská kola jsou vhodná pro děti ve věku do 4 let s výškou cca od 90cm až do 110 cm. Ke většině těchto kol jsou v základu pomocná balanční kolečka

 • 14" dětská jízdní kola

  14" dětská jízdní kola jsou doplňkovou kategorií na rozhraní nejmenších dětských 12" a předškoláckých 16" kol. Kola této kategorie jsou vhodná pro děti ve věku od 3 do 5 let s výškou od 95 cm. Často bývá tato kategorie přehlížena i samotnými výrobci, a tak zákazníci tříletým dětem kupují buď zbytečně malá 12" kola nebo ještě příliš velká 16" kola. V prvním nešťastném případě začne být malé kolo dítěti brzo nepohodlné, v druhém případě jde pak navíc i o bezpečnost, kdy se dítě na příliš velkém kole může snadno zranit pádem, neboť nedosáhne dobře na zem i při nejnižší poloze sedla. Pro snadný začátek jízdy na kole i pro bezpečnou jízdu tuto "mezikategorii" velmi doporučujeme.

 • 16" dětská jízdní kola

  16" dětská kola jsou vhodná pro děti ve věku od 4 do 6 let s výškou cca od 100cm až do 125 cm. Ke většině těchto kol jsou v základu k dispozici pomocná balanční kolečka.

 • 20" dětská jízdní kola

  20" dětská kola jsou vhodná pro děti ve věku od 6 do 8 let s výškou cca od 110 cm až do 135 cm. Kola této kategorie jsou klasickými zástupci střední kategorie dětských kol, avšak vzhledově se již velmi blíží jízdním kolům pro dospělé a horským kolům.

 • 24" dětská jízdní kola

  24" dětská kola jsou vhodná pro děti ve věku od 8 do 10 let s výškou cca od 125 cm až do 155 cm. Kola této kategorie jsou obvyklým posledním stupněm před přechodem na kola dospělácká. Někteří výrobci uvádějí na trh ještě velikostní kategorii 26".

 • 26" dětská jízdní kola

  26" dětská jízdní kola jsou doplňkovou kategorií na rozhraní dětských a menších dospěláckých horských kol. Kola této kategorie jsou vhodná pro děti ve věku od 10 let s výškou nad 150 cm. Často bývá tato kategorie přehlížena a mnoho dětí přestupuje na dospělá kola již z kategorie 24" dětských jízdních kol. Pro snadný přechod na větší kolo i pro bezpečnou jízdu tuto "mezikategorii" však vřele doporučujeme.

 • Cyklo příslušenství a doplňky

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:+420 728 336 710

Kontakt na naši zákaznickou linku