Odběr novinek [Newsletter]

Večeře na rozhledně

Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Sportovní kočárek Dema PURE STEP EASY Zobrazit v plné velikosti

Sportovní kočárek Dema PURE STEP EASY

Kočárek DEMA PURE STEP EASY je lehké hliníkové konstrukce, má přehazovací rukojeť předek/zadek (velmi užitečné), skládací mechanismus v rukojeti, díky čemuž složíte kočárek snadno i jen s jednou rukou volnou.

Více informací

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


Prodáme Sportovní kočárek Dema PURE STEP EASY v tyrkysové barvě s veškerým originál příslušenstvím (přebalovací taška, omývatelná cestovní přebalovací podložka, zimní nánožník - vše nepoužité, pláštěnka) a navíc velká síťka proti hmyzu.

Kočrek je nyní zcela a velice pečlivě umytý, textilní části šetrně vyprané a je kompletně připravený na sezónu! Viz. foto č. 1, 2, 3 a 4.

Kočárek je lehké hliníkové konstrukce, má přehazovací rukojeť předek/zadek (velmi užitečné), skládací mechanismus v rukojeti, díky čemuž složíte kočárek snadno i jen s jednou rukou volnou (v druhé můžete třeba držet mrňouse), polohovatelná opěrka zad, opěrka nožiček (malinko odpáraná šňůrka - šikovná maminka snadno opraví), odnímatelná hrazdička, páka brzdy se překlápí spolu s rukojetí, brzděná jsou zadní kolečka, otáčecí přední kolečka s možností zajištění, 5 bodové bezpečnostní popruhy, velký nákupní košík (na jedné straně prošoupaná dírka od předního koleča, na druhé trochu rozpáraný růžek - nic vážného). Kočárek se snadno rozebírá, myje a pere.
Málo používaný, víceméně jen v létě (střídali jsme s kombinovaným kočárkem). Kočárek je umytý a textilní součásti vyprané. Žádné funkční vady, barvy jako nové, nevyšisované, běžné oděrky na laku a plastových dílech.
Více foto e-mailem.
Původní cena v roce 2011 5190,-Kč, nyní jen 2595,- + poštovné, případně osobní odběr. Vodňany (Truskovice), případně mohu dovézt po okolí, příp. cestou na Písek a Milevsko, a cestou na Týn nad Vltavou.

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 8:00 do 20:00

Telefon:+420 728 336 710

Kontakt na naši zákaznickou linku